Jak znaleźć profesjonalnego doradcę podatkowego, który pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze

Wprowadzenie: Kim jest doradca podatkowy i jak działa?

Doradca podatkowy to profesjonalista, który pomaga podatnikom w procesie składania zeznań podatkowych. Udzielają porad, jak złożyć wniosek, co złożyć i jakie potrącenia są dostępne.

Doradcy podatkowi współpracują z klientami osobiście, telefonicznie i mailowo. Świadczą usługi dla osób prywatnych, firm i organizacji non-profit.

Doradcy podatkowi muszą rozumieć przepisy podatkowe swojego stanu lub kraju, a także posiadać wiedzę z zakresu podatków.

Jak znaleźć dobrego doradcę podatkowego

Doradcy podatkowi są cennym nabytkiem każdej firmy. Mogą udzielać porad i pomagać firmom w oszczędzaniu pieniędzy. Jednak nie wszyscy doradcy podatkowi są sobie równi.

Aby znaleźć dobrego doradcę podatkowego, ważne jest, aby przeprowadzić rozeznanie i znaleźć kogoś, kto ma doświadczenie w branży. Dodatkowo powinieneś poprosić o referencje od poprzednich klientów i sprawdzić ich referencje na LinkedIn.

Kim są dla Ciebie najlepsi doradcy podatkowi?

Najlepsi doradcy podatkowi to nie tylko ci, którzy mają największe doświadczenie czy wiedzę. To także ci, którzy mają dobrą reputację i wykraczają poza to, czego się od nich oczekuje.

10 najlepszych doradców podatkowych w 2023 roku to:

1. Johna A. Adamsa

2. Thomasa J. Broughama

3. Richarda E. Cohena

4. Michael D’Alessandro, Esq., CPA

5. David Hirschberg, Esq., CPA

6. Robert Wicks, Esq., CPA

7. Anthony Jacono, Jr., Esq., CPA

Sprytny sposób na znalezienie najlepszego podatku dochodowego od osób fizycznych

Najlepszym sposobem na znalezienie najlepszego podatku dochodowego od osób fizycznych jest zwrócenie się do doradcy finansowego. Doradca finansowy może zapewnić Ci znacznie lepszą i bardziej kompleksową usługę niż jakakolwiek strona internetowa czy aplikacja.

Dzieje się tak dlatego, że są zaznajomieni z najnowszymi zmianami w prawie podatkowym, co pomaga im dostarczać najdokładniejsze informacje. Mają również dostęp do szeregu różnych możliwości inwestycyjnych, które mogą pomóc Ci zarobić więcej pieniędzy na przyszłość.

Sprawdź: Doradca podatkowy Łódź

Previous post Kompletny przewodnik po planowaniu przyjęcia w domu
Next post Wszystko, co musisz wiedzieć o wyjątkowym i pięknym kamiennym dywanie do Twojego domu