twarz kobiety po radiofrekwencji mikroigłowej

Radiofrekwencja Mikroigłowa– wskazania, efekty oraz zalety

Radiofrekwencja mikroigłowa jest metodą stosowaną w medycynie estetycznej do zwiększania napięcia skóry, usuwania zmarszczek, blizn (szczególnie blizn po trądziku), usuwania rozstępów oraz przebarwień.

Jeśli interesują cię wskazania, efekty oraz zalety radiofrekwencji mikroigłowej z pewnością wpisywałaś się w wyszukiwarkę hasło: “radiofrekwencja mikroigłowa Sosnowiec”. Jeśli nie znalazłaś szukanych informacji, to jesteś jedną z osób na których napisaliśmy poniższy artykuł.

 

Wskazania do zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej

Najczęstszymi wskazaniami do zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej są rozstępy, cellulit i blizny. Oprócz tego ludzie korzystający z zabiegu często borykają się ze zmarszczkami, trądzikiem lub opadającymi powiekami.

 

Efekty zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej

Najczęstszym pożądanymi rezultatami zabiegu jest zagęszczenie skóry, wygładzenie zmarszczek oraz poprawa napięcia tkanek. Jest to spowodowane zwiększoną ilością kolagenu i elastyny. Oprócz tego skorzystanie z zabiegu prowadzi do  ujędrnienia skóry ciała, spłycenia wszelkich zmarszczek i bruzd oraz rozjaśnienia przebarwień.

Reklama: Botoks Sosnowiec

 

Niektóre zalety radiofrekwencji mikroigłowej

Najważniejszą zaletą dla wielu pacjentów jest minimalna inwazyjność oraz bardzo krótki czas przestoju. Ponadto przy tym zabiegu nie wyklucza się pacjentów na podstawie typu skóry, ponieważ wystarczy dostosować energię urządzenia. Innymi ważnymi zaletami są: bardzo krótki czas zabiegu oraz długotrwałe efekty, które można osiągnąć już przy dwóch lub trzech zabiegach w miesięcznych odstępach.

kobieta z powiększonymi ustami Previous post Powiększanie ust – dla kogo, wady i zalety
komputerowe odwzorowanie gdańskiego mieszkania ze skupu mieszkań Next post Sprzedaż mieszkania – znajomemu czy skupowi mieszkań?