komputerowe odwzorowanie gdańskiego mieszkania ze skupu mieszkań

Sprzedaż mieszkania – znajomemu czy skupowi mieszkań?

Kiedykolwiek stoisz w obliczu dużej decyzji finansowej, takiej jak sprzedaż domu, rzeczy rzadko kiedy odpowiedź jest oczywista. W niektórych scenariuszach, możesz mieć przyjaciela lub sąsiada, którzy słyszą, że sprzedajesz dom i chcą go kupić.

 

Zanim podejmiesz tę decyzję, rozważ jej zalety i wady, aby zdecydować, komu powinieneś sprzedać mieszkanie – znajomemu czy skupowi mieszkań?

 

Być może szukałeś informacji na ten temat wpisując w wyszukiwarkę frazę: “skup mieszkań Gdańsk”, ale nie znalazłeś tam niczego godnego uwagi. Osobiście polecam przeczytać ten artykuł, bo skup mieszkań wydaje się być znacznie bardziej opłacalną opcją.

 

Skup mieszkań a znajomy – wady i zalety

Skup mieszkań (szczególnie gdański) jest inwestycją pewną i odpowiednią dla wielu osób. Z drugiej strony sprzedaż domu do znajomego wydaje się być równie sensowny. Co wybrać?

 

Reklama: Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz

 

Znajomy jest nam osobą znaną, co zwiększa nasze zaufanie do niego… o ile nasz znajomy jest faktycznie godny zaufania. Jako, że znamy tę osobę prawdopodobnie będziemy zobowiązani do zaniżenia ceny.

 

Przy sprzedaży mieszkania do skupu mieszkań sprawa wygląda następująco – cena będzie prawdopodobnie również zaniżona, ale gotówkę dostaniemy bardzo szybko (natomiast gdy przychodzi do sprzedaży mieszkania znajomemu – możemy czekać na to w nieskończoność). Dodatkowo – skup mieszkań przyjmie mieszkania w dowolnym stanie, więc nie musimy się martwić o koszty związane z remontem.

twarz kobiety po radiofrekwencji mikroigłowej Previous post Radiofrekwencja Mikroigłowa– wskazania, efekty oraz zalety
komputer z wypożyczalni komputerów Next post 3 powody, dla których korzystanie z wypożyczalni komputerów jest mądre